Contactpersoon:
Mary Scholten

p/a Werflaan 45
2725 DE Zoetermeer
T 079 330 66 66

Experts in de leer, de kracht van samen

 

 
Wat vraagt het onderwijs van morgen van onze docenten en wat betekent dat voor hun opleiding en hun doorgaande professionalisering? Wat heb je dan vervolgens als student nodig om goed opgeleid te worden tot toekomstbehendige docent? En waar zit de ruimte voor verbetering binnen de context van de opleidingsscholen? Of het nu gaat over leerlingen, studenten, docenten of opleiders, steeds weer rijst de vraag: welke skills zijn vereist om adequaat te kunnen handelen?
 
Om op deze kernvragen een antwoord te vinden gingen we met elkaar en bij elkaar in de leer. We praatten mee vanuit onze eigen rol en verdiepten ons ook in de rol van een ander. We lieten ons inspireren door onze keynote-spreker en droegen vanuit onze eigen kracht bij aan de ontwikkeling van onderwijs, het beste voor onze leerlingen en studenten
 
Keynote-spreker was dr. Henk Oosterling, voormalig universitair hoofddocent filosofie aan de EUR die als oprichter van Rotterdam Vakmanstad het onderwijs door heel de onderwijskolom heen op een
ecosociale leest schoeit. Download hier zijn presentatie
 

You are here